فیش مستمری و حکم حقوقی

برای ترجمه فیش مستمری و حکم حقوقی صادره از صندوق بازنشستگی کشوری و سازمان تامین اجتماعی نیازی به مراجعه حضوری به سازمان های مربوطه نیست. 
صندوق بازنشستگی کشوری: کافیست تصویر فیش یا حکم خود رای برای دارالترجمه ارسال نمایید یا اینکه  شماره دفترکل، شماره ملی و شماره حساب خود را در اختیار دفتر قرار دهید تا از وبسایت صندوق بازنشستگی دریافت شوند. 
سازمان تامین اجتماعی: برای ترجمه فیش و حکم مستمری بگیران تامین اجتماعی شما لازم است با مراجعه به وبسایت سرویس های الکترونیکی سازمان تامین  اجتماعی به آدرس https://eservices.tamin.ir ورود به سامانه را انتخاب و کدملی و رمزعبور را وارد کرده و وارد حساب خود شوید. حال از قسمت مستمری بگیران فیش حقوقی یا حکم مستمری بگیران را انتخاب کنید و مشاهده حکم یا مشاهده فیش را انتخاب کنید. پس از ورود سال و ماه و نوع پرداخت فیش یا حکم قابل مشاهده است. پس از مشاهده فیش یا حکم “صدور و ارسال به صندوق شخصی” را انتخاب کنید. حال از منوی تامین اجتماعی من زیرمنوی صندوق شخصی من را انتخاب کنید. در نهایت با کلیک بر روی عملیات صدور مجوز استعلام را انتخاب و یک بازه زمانی برای استعلام دارالترجمه انتخاب کنید و پس از چند ثانیه یک شماره پیگیری برای شما نمایش داده میشود که کافیست شماره پیگیری را برای دفتر ترجمه رسمی ارسال کنید. (ممکن است برای مشاهده شماره پیگیری نیاز به Reload یا بارگذاری مجدد صفحه داشته باشید)
** نکته مهم: در حال حاضر برای تایید دادگستری (کرج) حتما مدارک باید توسط سازمان بازنشتگی مهر شده باشد و بدون مهر دادگستری کرج از تایید مدارک امتناع مینماید. 

** فیش و حکم سایر نهادهایی که همچنان قابلیت استعلام آنلاین ندارند تنها با مهر و امضای آن نهاد قابل ترجمه است. 

دیدگاهتان را بنویسید